Türkiye Gündem Araştırması - Aralık - 2019

Asarda tarafından gerçekleştirilen "Türkiye Gündem Araştırması" başlamıştır.

Bu araştırma Asarda tarafından halkın siyaset, ekonomi, sağlık, eğitim gibi konularda düşüncelerini tespit etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Hükümetin çeşitli konularda performansının da ölçüldüğü araştırmadan elde edilecek veriler ışığında ekonomi, sağlık, eğitim gibi konularda geleceğe yönelik projeksiyonlar geliştirilecektir.

Araştırma özet sonuçları Seçmen Ne Dedi web sitesi üzerinden yayınlanacak olup detaylı raporu şirketimizden talep edebilirsiniz. 

Bu araştırmada KVKK kapsamında kişisel bilgileriniz istenmeyecek ve kayıt altına alınmayacak olup veriler istatistiksel analiz süreçlerinden geçerek anonim olarak yorumlanacaktır. 

Bu araştırmada Asarge Ltd. Şti.'nin kendi yazılımı ve markası olan Onlineveri anket sistemi kullanılmakta olup elde edilen veriler KVKK güvenlik protokollerine uygun bilgi güvenliği ve yönetim sistemleri kapsamındaki sunucularımızda barındırılmaktadır. 

Şirketimiz Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve araştırma etiği kapsamındaki politikasına Asarge Ltd. Şti web sitesi www.asarge.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankete katılım süresi 31 Aralık 2019 tarihinde dolmuştur.

GÜNDEM

E-bülten Aboneliğine Katıl

Araştırma sonuçları ve güncel anketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize katılın.