Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma

Aile işletmelerinde kurumsallaşma ve uluslararasılaşma konulu akademik çalışma.

"Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma Düzeyi ile Uluslararasılaşma Süreci ve İnsan Kaynakları Yönetiminin İlişkisi" konulu akademik çalışmamız ile aile işletmelerinde kurumsallaşma ve uluslararasılaşma süreçlerini bilimsel bir bakış açısı ile inceleyerek yeni projeksiyonlar gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. 
Araştırmada firma isminiz zorunlu olmayıp firma ismi kısmı katılımcı firmaları takip etmek amacıyla alınmak olup kayıt altına alınmamakta ve araştırma bulguları anonim olarak değerlendirilmektedir. Firma bilginizi bizimle paylaştığınız takdirde firmanız yöneticilerinin verdiği cevaplar doğrultusunda firmanıza özgü özel rapor olarak hazırlanacak ve firmanız ile ilgili rapor yalnızca firmanız ile paylaşılacaktır.

GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKAMIZ (KVKK)
Bu araştırmada Asarge Ltd. Şti.'nin kendi yazılımı ve markası olan Onlineveri anket sistemi kullanılmakta olup elde edilen veriler KVKK güvenlik protokollerine uygun bilgi güvenliği ve yönetim sistemleri kapsamındaki sunucularımızda barındırılmaktadır. 

Şirketimiz Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve araştırma etiği kapsamındaki politikasına Asarge Ltd. Şti web sitesi www.asarge.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankete katılım süresi 15 Nisan 2020 tarihinde dolmuştur.

GÜNDEM

E-bülten Aboneliğine Katıl

Araştırma sonuçları ve güncel anketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize katılın.